Yhteystiedot

Hallinto

 

Hallitus 2018

 

Jaana Nummiranta jaana.nummiranta@pertunmaa.fi (yhdistyksen puheenjohtaja)

Minna Siltala minna.siltala@toivakka.fi (yhdistyksen rahastonhoitaja)

Tuija Pessa  tuija.pessa@sysma.fi

Jaana Jokinen jaana.jokinen@hartola.fi (yhdistyksen varapuheenjohtaja)

Virpi Rosman virpi.rosman@pertunmaa.fi (yhdistyksen sihteeri)

Lea Ahvenainen  lea.ahvenainen@hartola.fi

 

Pääluottamusmiehet

Hartola            Lea Ahvenainen lea.ahvenainen@hartola.fi

Joutsa             Kirsi Lahtonen kirsimarjalahtonen@gmail.com

Pertunmaa      Salla Hutri  salla.hutri(at)pertunmaa.fi

Sysmä             Marjo Koskenniemi  marjo.koskenniemi(at)sysma.fi

PHSOTEY       Mervi Tuominen  mervi.tuominen(at)phsotey.fi

 

Jäsenasioissa voit olla yhteydessä keneen tahansa meistä :)

 

Itä-Hämeen Jyty ry

C/O Pertunmaan kunta/Jaana Nummiranta
Pertuntie 14
19430 PERTUNMAA